úterý 6. prosince 2016

SIMPLICITY


Tak, a je tu další pokus o outfit, opět foceno svépomocí, tedy pomocí stativu.


Mám ráda jednoduchost, a nejen v módě, a tento outfit je toho důkazem.
U mě v šatníku najdete především, černé, bílé, šedé a béžové kousky, nepotrpím si moc na vzorech a třeba potisky na tričkách? Absolutně nesnáším. Nevadí mi, když to má někdo jiný a prostě každý má jiný vkus, ale to je věc, kterou bych u sebe vážně nesnesla. Jak jsem předeslala, ani barviček u mě moc nenajdete, možná tak modrou a to v podobě džín. Barvy mi nevadí, ale na oblečení je rovněž nepreferuji. Když se tak zamyslím, ani je moc na svých fotkách ráda nemám, proto ubírám sytost. Ale je to prostě otázka vkusu a každý máme rád něco jiného:)
Tento outfit byla rychlovka, ráno jsem dodělávala něco na překladu, přijel pán zkontrolovat něco v našem domě, poté tedy focení outfitu, napsání článku a jde se zase na překlad, ať už to mám konečně z krku. Rychlovka taky z důvodu té nehorázné zimy venku a i když jsem tam byla max. 10 minut, i tak jsem měla hned omrzlé prsty. Snad se i tak bude líbit:)

Rovněž podotýkám, kdyby náhodou někdo nosil velikost S, mám na svém profilu na vinted.cz pár věcí, většinou se jedná o nové, nebo málo nošené věci, a zbytečně mi tu leží ve skříni, když by některé z Vás určitě udělaly radost a nosily byste je. Odkaz dole..rovněž odkaz na fb nebo instagram, kde mi můžete napsat v případě zájmu, nebo pak přímo i na vinted, pokud tam máte profil.

Vinted
Facebook
Instagram
Kabát - Orsay
Košile - H&M
Džíny - Pull&Bear
Boty - Deichmann
Taška - Zara

So another outfit is here!!
I love simplicity, mainly in fashion, but not just there. In my wardrobe, you can find mostly black, white, gray or nude clothes. I do not like patterns so much, or the prints on T-shirst? God, totally hate them. Of course, I do not mind, if anybody else loves that or wears it, but for me that is the thing I could never wear. As I said, I do not like colors so much. When I am thinking about it, I do not like them in my photographs either. That is the reason why I put the saturation down in my photos, But yeah, everyone has a different style, and everyone loves something different.
The shooting of this outfit was quite quick. I finished something on my bachelor translation, a man came to check something in our house, and after the finishing this article I am working on the translation again. The another reason, why it was so quick is because of the weather. It is so cold outside. Even if I was outside for maximum ten minutes, my hands were absolutely frozen. Despite of that I hope you´ll like it.

Coat - Orsay
Shirt - H&M
Jeans - Pull&Bear
Shoes - Deichmann
Bag - Zara
Žádné komentáře:

Okomentovat