pátek 17. února 2017

OBSERVATORY AND SOMETHING FROM PRAGUE

Jak již bylo zmíněno v předchozím článku, byla jsem ve středu 15.2. fotit s Kristýnou v Praze.
Jelikož jsem přijela do Prahy o něco dříve než Kristýna, cestou jsem se došla kouknout na náplavku, kde jsem si zkrátila čekání a při té příležitosti také vyfotila pár fotek. Jelikož jsme i s focením samotným byly hotovy o něco dříve než jsem plánovala, prošla jsem se po náplavce rovněž i odpoledne. Bylo to buď jet domu a čekat na mamku než skončí v práci, nebo se hodinu procházet po Praze. A jelikož bylo doopravdy nádherné počasí, volba byla jasná. 
Rovněž přikládám i pár fotek z vyhlídky, kde jsem se byla rychlově kouknout včera, tedy ve čtvrtek. Na vyhlídku jsem šla poprvé a bylo to spíš takové prozkoumání, kudy tam. Rozhodně se tam zajedu podívat někdy znova, bylo tam nádherně.:) 

How I mention in the article before, I together with Kristina went to Prague two days ago.
Because I came a little bit earlier than her, I went for a walk along the river Vltava to spend there some time while I was waiting for her. Of course I took some photos as well. And because of the photoshooting itself was quicker than I expected I went there in the afternoon as well. It was to decide among waiting for mum in the hometown till she´ll end her work or spend an hour in Prague. And because it was a totally beautiful day, it is quite obvious what I chose. 
I am also enclosing some photos from tomorrow´s "trip". I went to one observatory. I was there for the first time so I could say it was mainly just about finding out where it is and stuff. So I will go there in future again!Žádné komentáře:

Okomentovat