pondělí 10. dubna 2017

WALT DISNEY WORLD


WALT DISNEY WORLD - WHERE DREAMS COME TRUE 
Jak jsem "slíbila"v předchozím článku, bude menší povídání o Disney Worldu. Již jsem řekla, že jsme se v pátek 7.4. 2017 vydali s hostfamily do Orlanda, právě kvůli Disney Worldu. A právě jemu patřil celý sobotní den. 
Den začal klasicky snídaní, která ale proběhla bleskově. Vstávali jsem časně ráno, abychom byli kolem sedmé na snídani a co nejdříve opustili hotel. Z hotelu Swan, kde jsme byli ubytováni, jsme se pomocí Disney Transportu přímo od hotelu dostali do samotného Magic Kingdomu, asi za 15 minut. Walt Disney World je samozřejmě obrovský a Magic Kingdom je jen jedna z jeho částí, ale asi nejvíce "profláklá". Byla jsme před lety v Disney Landu ve Francii a popravdě, je to skoro stejné, jen tam, pokud se nepletu, není právě tolik částí, ale jen tento Magic Kingdom a myslím ještě něco vedle toho, snad se nepletu. Prostě menší verze, ale atrakce totožné.  
Když jsme dorazili, museli jsme projít kontrolou a poté, co jsme dostali kartičky, rodina měla sraz s průvodkyní. Nebyla to oficiální průvodkyně Disney Worldu (popravdě jejich cena za hodinu je šíleně vysoká), ale byla to průvodkyně na doporučení kamarádky hostmum. Hned, jak jsme se s ní sešli, vyrazili jsme rychle směr hrad. Tam jsme dorazili dřív a tak jsem asi 15 minut čekali na otevření atrakcí. Jakmile se "brány otevřely", všichni zuřivě letěli vstříc atrakcím a naše první zastávka byl Mine train. Pokud se nemýlím, druhou atrakcí byl The Barnstormer. Tam jsem se od rodinky odpojila a šla projít park a vyfotit pár fotek. 
Asi po necelých 2 hodinách jsem se k rodině zase přidala a obešla s nimi pár atrakcí jako The Small World, Jungle Cruise, Pirates of the Caribbean, Splash Mountain a Peter Pan´s Flight. Poté už jsme byli hladoví a unavení, takže jsem si dali oběd v restauraci kousek od poslední atrakce, jménem Columbia Harbour House. Poté jsme ještě šli na střelnici. Chtěli jsme vidět průvod, ale ten jsme zmeškali. Jelikož jsme byli fakt hotoví, rozhodli jsme se jet na hotel a po hodině zase zpět na onen průvod. Mně ještě z minulého dne, kdy jsem byla v ledovém bazénu, foukal vítr a ještě doplněnou o studenou klimatizaci, nebylo celý den v Disney Worldu nejlíp, takže i ta necelá hodinová pauza mi udělala o něco lépe.
Průvod byl fakt hezký, viz foto. Myslím, že stálo za to se tam vrátit a vidět všechny postavičky. Jelikož bylo pak vážně krásně, navštívila rodinka ještě znovu atrakci jménem Buzz Lightyear´s Space Ranger Spin a protože měl hostdaddy ještě 3 fastpassy, šli jsme na Space Mountain, což mě fakt bavilo a snad jediná taková atrakce, která je víc pro dospělé. 
Tím, že mi nebylo nejlépe jsem to tolik neprožívala plus ještě v kombinaci s tím, že jsme snad skoro vše znala z Francie, ale stejně bylo super Disney World navštívit a teď fakt můžu říct, že jsem byla ve Walt Disney Worldu v Orlandu na Floridě:) 
Takže moc děkuji rodince, že mě vzali a třeba příště další z částí tohoto úžasného světa:)   Žádné komentáře:

Okomentovat