neděle 7. května 2017

SUNSET


Dřív mě západy až tak moc "nebraly". Ale poslední dobou čím dál tím víc, a ten včerejší se vážně povedl.

Včera, v sobotu 6.5, nebylo ráno počasí nic moc, ale předpověď na kterou jsem se koukala nelhala, a počasí se během dne vylepšovalo. Plán byl tedy jasný, vydat se na západ na jednu vyhlídku.
Už cestou jsem si všimla vznášejících se balónů na obloze, ale když jsme přišli na vyhlídku, neměli jsme ani tušení, že přeletí nad námi. Téměř asi po 5 minutách, co jsme tam přišli, se objevil první. balón. Cestou jsme viděli cca tak 10, ale asi během hodiny jich nad námi přeletělo spíš tak 20. Fakt jich bylo šíleně moc.
V tu chvíli jsem si přála být spíše v jednom z oněch balónů, než na oné vyhlídce, protože ten západ byl fakt nádherný, ale zase ten pohled zapadajícího sluníčka a vznášejících se balónů byl vážně nádhera.
K České Republice jsem lehce skeptická, myslím co se týká krajiny, radši nějaké moře, palmy, atd. Ale zase když se spojí vyhlídka nad řekou a celkově krajinou se zapadajícím sluncem, super. Ale samozřejmě ne jen to.
Tak pár fotek níže a snad se budou líbit:)

In yesterday´s morning the weather was not so good, but the forecast on which I looked said it´s going to be better, and really!! The weather went better and better so the plan was to go to look at the amazing sunset.
During the way to the outlook I saw about 10 flying balloons on the sky. But I had not got any idea when we come at the place the balloons will appear above our heads. There were about maybe 20 balloons during an hour and the view was amazing. Just the sunset and a few flying balloons on the sky, perfect.
At that time I wished I were at the one of the balloons but on the other hand I really enjoyed the view from the outlook.
I enclose some photos, so check them out and I hope you´ll like it.

Žádné komentáře:

Okomentovat