čtvrtek 8. června 2017

ZARA SKIRT


Když už prokrastinace, tak pořádná. A proto po nejdelšííííí době nový článek:)

I přesto, že je zrovna zkouškové a i mě čekají ještě 2 zkoušky, ta první zrovna v pondělí 12.6., dělám vše proto, abych se neučila. Jelikož není ani nějak dobré období, a stávají se takové zvláštní věci, snažím se dělat vše proto, najít si nějakou jinou aktivitu než učení, kde na ty věci myslím, takže jen prokrastinuji, což není úplně super metoda, jak zvládnout zkoušky. Takže tento článek bude takovou poslední tečkou za tím nic neděláním a pak šup do učení. 
I když jsem sukni neměla na sobě dobré tři roky, ne-li déle, asi před měsícem jsem neodolala a v Zaře si koupila tuhle krásnou sukni. Všimla jsem si, že jsou džínové sukně opět v módě a tak jsem i já neodolala a jednu si koupila, i přesto, že sukně opravdu nenosím. Tento týden se sice počasí zhoršilo, ale přijdou zase ty super dny a opět ji vytáhnu mezi lidi:) 
Sukně je asymetrická, což mě dost baví a tak nějak ji to hezky ozvláštňuje, jen co mi na sukni fakt vadí, že dost často leze nahoru a tak si ji musím každým desátým krokem stahovat dolu, ale za mě super a doufám že se i Vám líbí, a rovněž i fotky. Enjoy:)

Despite of the two exams are coming over I am so lazy to study. The first of my exams is on 12 June and I still find some other stuff to do instead of studying. There is also quite odd time and some weird stuff have happened so that is the reason why I try to do something else than studying. But this article would be the end of my procrastination, promise!
Even if I have not worn skirt for three year (maybe more), when I saw this skirt I had to buy it. The skirt is from Zara and I bought it about a month ago. I have noticed the denim skirts are trends this summer so I had to have one, haha. The weather got worse this week, so when the better weather comes I will put it on again (cannot wait).
The skirt is asymmetric and I think that makes it very interesting and not boring. The only thing which annoys me is the skirt is coming up as I go, so every ten step I have to pull it down. But I really like it and I hope you like it as well. Enjoy the photos and hope you´ll like them:) 


SKIRT - ZARA
SUNGLASSES - H&M
SHOES - BERSHKA

Žádné komentáře:

Okomentovat