pondělí 31. července 2017

ISLE OF WIGHT

Jak již samotný titulek napovídá, Isle of Wight jsem letos navštívila podruhé a konečně se dohrabala k protřídění a úpravy fotek z výletu, jenž se konal před týdnem.
Kdo mě zná, nebo minimálně sleduje na instagramu, ví, že jsem přes léto zase au-pair u rodinky v Anglii. Byla jsem zde i minulý rok a stejně jako minulý rok, i letos jsme se vydali na dovolenou na Isle of Wight s tím rozdílem, že jsme tam letos místo týdnu strávili týdny dva.
Isle of Wight je krásný malý ostrov na jihu Anglie, asi 3 hodiny cesty autem z Londýna a následuje asi půl hodiny cesty trajektem. Ubytování jsme byli v krásném prostředí West Bay Clubu, kde jsme měli pronajatý domek. Areál je fakt moc pěkný, je tam club house s bazénem, restaurací, tělocvičnou, club nabízí spoustu nejrůznějších hodin od tenisu po potápění, masáže, atd.
Oproti minulé dovolené mi tato přišla náročnější, více jsem byla s rodinou, respektive stále, a volnou jsem měla opravdu jen neděli, kdy jsem podnikla tento výlet, z kterého jsou fotky, ale ani mi to nijak nevadilo, plus počasí jsme měli povětšinu času bídné, spíše jsme si "užívali" vítr a déšť než sluníčko, ale přežili jsem to.
S rodinkou, respektive s hostmum a dětmi, jelikož hostdad přijel jen na víkend, jsme navštívili kupř. botanickou zahradu, Robin Hill, Tapnell Farm nebo Blackgang chine. Většinou se jedná o jakési zábavní parky a místa pro děti, jelikož tato dovolená byla spíše právě pro děti a pro to, aby se vyblbly.
I přesto, že to pro mě bylo na dovolené náročnější a celý den s rodinkou, zase jsem jim vděčná, že jsem se tam opět podívala a užila i ten můj jeden den procházkou a měla možnost pořídit další fotky a celkově i s dětmi byla sranda a užila si to a jsem hrozně vděčná za to, co mi dávají a jací ke mně jsou, děkuju:) Dejte vědět, jak se fotky líbí:)  

Who knows me or follows me on the instagram at least, knows that I am working as an au-pair in the family in London for the whole summer. I was here the last year and as same as the last year we went on holiday on Isle of Wight, except we spent two weeks there this year.
Isle of Wight is a beautiful little island in the south of England, about 3 hours by a car from London and then about half an hour by a ferry. We lived in the beautiful area called West Bay Club, where we rented a house. The area is really nice. There is a club house with a swimming pool, a restaurant, a gym, and the club also offers a lot of lessons from tennis to diving, massages, etc.  
In contrast to our previous vacation in there, this one was a little bit more demanding, I was with the family more, and I had free time only on Sunday when I made this trip, but it did not bother me, plus the weather was miserable for the most of the holiday, we “enjoyed“ the wind and the rain more than the sun, but we survived it.
I with my hostmum and the children visited  lots of places for example a Botanical Garden, Robin Hill, Tapnell Farm or Blackgang chine. Most of these are amusement parks and places for children, as this holiday was mainly for the children. The hostdad came just for the weekend so that´s why I said just mum and children. 

Even though it was more demanding for me  I am so grateful that I could visit this place again and enjoyed my beautiful walk and had the opportunity to take more photos. I also enjoyed the whole time with the kids and I really thank my hostfamily for all that gives me, thank you :)

2 komentáře:

  1. Tohle je přesně jedno z těch míst, které bych chtěla navštívit. Nádherné prostředí :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Je to tam krásný, ale tohle je úplně nepatrná část. Objevila jsem pak ke konci nějakou jízdu autobusem okolo pomalu celého ostrova, tak třeba jestli s nimi pojedu příští rok:))

      Vymazat