pátek 7. července 2017

LITTLE VENICE AND ITS SURROUNDINGS


Jelikož je v Londýně celý týden hezky, snažím se chodit na procházky každý den, co doma že jo, když je tak super počasí. I když jsem potom splavená, až jak moc velký vedro je, hehe.
Každopádně jsem dnes vyrazila do tzv. Malých Benátek, které mám téměř za rohem. Byla jsem tam již minulý rok, ale proto, že jsem dnes odpoledne pak ještě pracovala, nechtěla jsem dávat nějaké hrozné dálky, abych přišla domu včas a nebyla extra unavená.
Musím říct, že voda je pěkně špinavá, viz fotografie, ale jinak je to tam fakt hezké a jen tak posedět, proč ne. Poté jsem směřovala do jakési arabské čtvrti a nakonec jsem zase skončila v Regent´s Parku, kde jsem chvíli poseděla a poté se vydala zpět domu.
Na víkend chystám delší procházky a budou určitě i fotky a články, tak se můžete těšit:)

Because the weather is so amazing this week in London I try to go for a walk every day. That would be such a shame to not enjoy this weather even if I am so so hot after every walk.
So I went to Little Venice today. This place is about 10 minutes walk from where I stay. I decided to go there despite of the fact I visited this place last year. And I also had to work in the afternoon so I did not want to go so far and be back home soon.
I have to say the water was so horrible, as you can see on the photos, but it is very nice place for walking or even just for chill. After this I went to the quarter where a market is located. And I ended my walk up in the Regent´s Park, unexpectedly.
I plan the other walks during this weekend so more articles and photos are coming soon! Enjoy xx  


                        
 
 
 
Žádné komentáře:

Okomentovat