neděle 2. července 2017

LONDON BABE


Tak, a po roce zase opět na celé prázdniny v Londýně:)
Do Londýna jsem přiletěla dnes, 2.7. 2017, časně ráno. Let z Prahy jsem měla už v 6:40, takže vstávačka něco kolem druhé hodiny ranní, nic moc. V pátek jsem ještě slavila zvládnutí zkoušky a narozeniny, a tak jsem toho taky moc nenaspala. Za dva dny se můj spánek rovná asi 7 hodinám. 
I přesto, že jsem byla kvůli nedostatku spánku fakt stahaná, když přijeli domu děti rodiny, ve které teď budu 2 měsíce jako au-pair, hned jsem si s nimi šla hrát a protože pak rodinka odjela na grilování a mě úplně nepochopitelně chytla ještě uklízecí nálada, trochu jsem to tu zase udělala "k obrazu svému". 
Jelikož bylo dneska rovněž super počasí, i přes všechnu vyčerpanost jsem neodolala a šla se ven projít. Můj nejoblíbenější Regent´s Park mám asi 15 min pěšky, takže cíl byl jasný. Vzala jsem s sebou foťák, jak jinak, ale popravdě jsem pak ani moc nefotila a spíš si vychutnávala, že jsem zase v Londýně, že bylo krásně a že je mi po dlouhý době fakt fajn. I když jsem se sem úplně netěšila, nebo spíš nechtěla, ale nevím, jako nevadilo mi to, ale happy z toho, že odjíždím jsem taky nebyla, fakt teď začínám být ráda, že tu zase jsem. Není nic lepšího než na chvíli zase odjet, vypadnout ze stereotypu, ujasnit si věci, zažít zase trochu něco jiného, atd. Alespoň mě to fakt pomáhá, plus Londýn miluji a už to tu fakt beru jako druhý domov. Jediný proč mi to vadí je kvůli Kim (náš pes), jež je už starší a k tomu slepá a asi bych si neodpustila, kdyby se ji něco stalo, když nejsem doma, ale i přesto, že je slepá, je ve skvělým fyzickým a i psychickým stavu a věřím, že tu se mnou bude kočka ještě nějakou dobu:)
Každopádně jak jsem řekla, při procházce jsem se tentokrát na to focení tolik nesoustředila, ale i tak sem hodím pár fotek jen tak, pro radost:) Enjoy 
Žádné komentáře:

Okomentovat