úterý 29. srpna 2017

HYDE PARK


Konečně jsem se opět po týdnu dostala k sepsání článku. 

Minulý týden byl opravdu náročnější. Od pondělí do středy jsem pracovala pomalu každý den celý den a tak byl čas pouze po večerech na úpravu fotek. Rodinka odjela ve čtvrtek na dovolenou a já tu teď celý týden uklízím dům a přes víkend přijela mamka, což znamená že další várka fotek na úpravu. Do konce týdne moc čas mít nebudu a příští týden bude asi také náročnější, ale příští pátek už domu:)
Každopádně do Hyde Parku jsem vyrazila v neděli 20.8. s tím, že už mě nijak nenapadlo jiné místo, kam se projít. K parku jsem byla lehce skeptická, i když jsem ho předtím navštívila asi 3x, nějak jsem z něho unešená nebyla. Ale to se onu neděli změnilo. Nevím proč, ale nějak na mě park zapůsobil a neskutečně se mi tam líbilo. Park jsem prošla celý včetně Kensingtonských zahrad a Italské zahrady. Asi to nemá cenu více okecávat a mrkněte na fotky, snad se budou líbit. ENJOY! 

The previous week was really demanding. I worked almost every day for the whole day from Monday to Wednesday, so there was a time for editing photos just during the evenings. The family had left for a holiday on Thursday, and I clean the house for a whole week  whereas they there. My mom arrived over the weekend as well, that means another batch of photo for editing. By the end of this week I will not have much time too and the next week will be  probably more demanding again, but I am going back home next Friday:)
Anyway, I went to Hyde Park on Sunday August 20th, I did not know where else to go so I went in there. I was slightly skeptical about the park, although I had visited it about three times before, I was not stunned or so at all. But it had changed that Sunday. I do not know why, but it impressed me  somehow and I really enjoyed the walking through the park. I walked through the whole park, including the Kensington Gardens and the Italian Gardens. Think it was enough writing so would be glad if you look at  the photos, and I hope you will like them, ENJOY.

Žádné komentáře:

Okomentovat