pondělí 11. září 2017

LAST PICS FROM LONDONPoslední fotky z Anglie jsou tu a s tím se pojí i to, že za mnou mamka přiletěla na víkend do Londýna. Přijela v sobotu 26.8. a odjela během pondělí 28.8., tedy v době, kdy moje rodinka byla na dovolený. Stejně jsme celý ty dny chodily a objevovaly Londýn a doma ani nebyly, ale bylo to lepší, než kdyby nás v domě najednou bylo tolik.
Mamka v Londýně nikdy nebyla a tak byl za cíl především projít a vidět toho co nejvíce. V sobotu, tedy první den, jsem ji vzala do Camden Town na místní Market a pak cestou do Regent´s Parku, kde jsou Queen Mary´s Garden. Velkým koníčkem mé mamky je právě zahradničení a tak jsem ji ony zahrady chtěla ukázat. V Camden Town jsme si daly výborné kuřecí maso a nudle, mamka rýži a zeleninu a také churros jako dezert. 
V neděli jsme daly velké tour po Londýně, kde jsem ji vzala po památkách jako Westminster Abbey Trafalgar Square, Buckingham Palace, London Eye, Tower Bridge, a další. Navštívily jsme také Sky Garden, které se mi podařilo zabookovat a ten výhled byl skvělý viz zde Sky Garden . Celé jsme to zakončily večeří v podobě sendviče na Trafalgar Square a vínem pod Londýnským okem.
V neděli, po  těch  x nachozených kilometrech už jsme si jen dopřály super snídani v Bread Shopu a šly se projít do Little Venice a opět Regent´s Parku. Následoval jen oběd a odpočinek do doby, než jsem šla mamku doprovodit na autobus směřující na letiště. 
Myslím, že to byl super strávený víkend a jsem moc ráda, že jsem mamku přemluvila, aby za mnou přijela a konečně viděla Londýn. Doufám, že výlet, či já, ničím nezklamal a že si to užila:)) Mrkněte na fotky:) Snad se budou líbit.

The last photos from England are here, and it's also about how my mum came to London for a weekend. She arrived on Saturday August 26th  and left on Monday 28th, also at the time when my family was on their holiday and I was home alone. We were still out during this week, but anyway it was much better that family was away otherwise there would me so many people in the house.
Mum has never been to London before, and it was primarily a goal to go through and see as much as possible. On Saturday, the first day, I took her to Camden Town on the local Market and then to Regent's Park where Queen Mary's Garden is. My grandmother's great hobby is gardening, so I wanted to show her the gardens. In Camden Town we had a great chicken and noodles, mommy had a rice and vegetables, and churros like a dessert.
On Sunday, we took a great tour of London, where I took to see place such as Westminster Abbey Trafalgar Square, Buckingham Palace, London Eye, Tower Bridge, and more. We also visited Sky Garden, which I managed to book and the view was absolutely awesome, more here Sky Garden. We all finished i with the sandwich as a dinner on Trafalgar Square and wine under the London Eye.
On Sunday, after those x kilometers, we just enjoyed a super breakfast at the Bread Shop and went to Little Venice and to Regent's Park again. After that we had just out lunch and little bit chill until I took to my mum to bus station.
I think it was a great weekend, and I'm very happy I  persuaded mum to come to see me and finally see London. I hope it was not a disappointment to her and  she enjoyed it :)) Look at the photos :) Hope you´ll like it.


Žádné komentáře:

Okomentovat