neděle 3. prosince 2017

VESMÍRNÁ TOUR - 2. ČÁSTTím, že k 1.12 byl poslední koncert v Brně, skončila i celá Vesmírná tour. Asi ani není co psát, bylo to super! Ještě jednou moc velký díky Sébišovi za tuhle příležitost, potkala jsem spoustu skvělých lidí, pofotila něco, co normálně nefotím, něco zase zažila, a jsem za to fakt ráda a vděčná. Na dvou koncertech z tour jsem nebyla, a to konkrétně v Pardubicích a Heřmanově Městci..jsem pořád studentka a furt je to pro mě to hlavní, takže jsem tyto dva koncerty (musela) vynechat. Ale i tak Vám sem dávám dolu spoustu fotek, což hlavně souvisí s mojí nerozhodností. Snad mě za tu hromadu fotek neukamenujete a budou se líbit. ENJOY! 

***

On this Friday December 1st the last concert  took place in Brno. That means the whole Space tour just ended. There is not what to write, just... it was great! Once again, thanks to Sébiš for this opportunity, I met a lot of great people, took some pics of what I do not normally do, gained some experiences, and I really appreciated it and I so thankful. I missed two concerts at the tour, especially in Pardubice and Heřmanův Městec .. I am still a student and it is the main thing for me so I had to miss these two concerts just because of my school. But I still enclose a lot of photos here, which is mainly related to my indecision. I hope you will not hate me because of this enormous pile of photos and you will like them. ENJOY!


Fotky jsou trochu pomíchané, ale to mi snad odpustíte, a jistě jste mnoha z nich viděli na mém instagramu - https://www.instagram.com/tereza_j/ :)
Žádné komentáře:

Okomentovat