středa 28. února 2018

HODINKY 24TIME.CZ - 2. ČÁST


A druhá část článku s hodinkami 24time.cz je tu! Pokud jste nečetli a neviděli fotky z prvního článku, určitě se mrkněte.

Fotky v tomto článku byly vyfoceny úplně v jiný den, než fotky z prvního článku. O tom svědčí i to, že se změnil pánský model a už mi nepomáhal fotit Kuba, nýbrž Daniel. Kristýna samozřejmě zůstala, jak jinak:). 
Tentokrát jsou fotky s pánskými hodinkami první a následují fotky s dámskými. Možná je jich zase o něco více, než by mělo být, ale snad to nikomu vadit nebude. 
Focení s Danielem bylo ze všech těch focení asi nejhorší, jelikož jsme byli venku asi 3 hodiny, takže jsme úplně šíleně promrzli, i když jsme šli tak v polovině na čaj, abychom se trochu zahřáli, moc to nepomohlo. Ani sprcha doma to nezachránila a rozmrzla jsem pořádně až další den ráno. Ale mně osobně se fotky s Danielem líbí a děkuji mu moc, že se obětoval a hlavně vydržel:).
S Danielem jsem fotila na Vyšehradu a s Kristýnou jsme tentokrát fotily na střeše centra Chodov, ale to bylo docela "rychlovka", jelikož už jsem ji ani dál nechtěla trápit, aby nemrzla. Oběma opět moc děkuji a doufám, že to mrznutí venku mělo cenu a fotky se budou líbit. A především děkuji 24time.cz za další skvělou spolupráci!!! ENJOY:)   

24TIME.CZ !!!!!

instagram: 24time.cz
Žádné komentáře:

Okomentovat